Acai Berry:
Super potravina s obsahom viac ako 19 aminokyselín, vrátane esenciálnych mastných kyselín pre zdravie pokožky a vitamínov A, B1, B2, B3, C a E. Acai Berry  je vynikajúci na celkové zdravie tela a obsahuje mimoriadne bohatú koncentráciu prospešných látok pre telo.Výrazne pomáha pri  detoxikácií a proti stárnutiu pleti.V žiadnom inom ovocí nenájdete toľko antioxidantov, ako práve v Acai Berry.

Meď:

Meď prispieva k udržaniu normálnych spojivových tkanív a pomáha pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Má tiež úlohu pri normálnej pigmentácii kože a funkcii imunitného systému. Pôsobí tiež blahodárne na krvný obeh v pokožke.

Kyselina hyalurónová:
Kyselina hyalurónová (HA) je tiež nazývaná ,,prameň mladosti”. Zlepšuje hydratáciu pokožky a môže udržať až 1000-násobok svojej vlastnej hmotnosti vo vode a tým poskytuje výplň medzi kolagénovými vláknami a elastínom.

Morský kolagén:
Kolagén je najrozšírenejší proteín v tele a má veľmi pozitívny vplyv na celý ľudský organizmus. Je preukázané, že morský kolagén (kolagén z rýb), má vysokú absorbčnú schopnosť do krvného obehu cez našu črevnú stenu, než iné typy kolagénu. To znamená, že morský kolagén vstúpi do krvného obehu rýchlejšie, ako iné typy kolagénu, takže je najlepším zdrojom kolagénu pre vašu pokožku i telo. Často je označovaný aj ako „supermolekula“.  Užívanie tejto rybacej bielkoviny v značnej miere zlepšuje stav pokožky, tkanív, vlasov, nechtov ale aj kostí, šliach, kĺbov a svalov. Nazýva sa aj ako bielkovinou mladosti! Náš morský kolagén sa získava etickým spôsobom, predovšetkým z kostí, kože, plutiev a šupín morských bielomäsitých rýb z voľne tečúcej čerstvej vody, ako napr. treska, tilapia, losos, halibut grónsky a veľa ďalších.

Stevia:
Stévia má nízky obsah kalórií, nízku hladinu cukru, no má až 300-krát vyššiu sladkosť oproti cukru. Pretože stévia má zanedbateľný vplyv na hladinu glukózy v krvi, je ideálnym prírodným sladidlom pre ľudí, ktorí dodžujú diéty, či trpia cukrovkou.

Vitamín B3 (Niacín):
Vitamín B3 je nevyhnutný pre metabolizmus sacharidov, tukov a lipidov v tele a je potrebný na výrobu energie.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová):
Vitamín B5 je rozpustný vo vode a je nevyhnutný pre syntézu koenzýmu-A.

Vitamín B6 (Pryidoxín):

Vitamín B6 alebo Pyridoxín je potrebný na vyrovnávanie hormonálnych zmien u žien, napomáha imunitnému systému a rastu nových buniek.

Vitamín C (kyselina L-askorbová):
Vitamín C je nevyhnutný vitamín, ktorý chráni telo pred oxidačným stresom a prispieva k tvorbe kolagénu v pokožke, vlasoch a nechtoch. Tiež spomaľuje proces stárnutia pokožky.

Zinok:
Zinok zohráva úlohu pri ochrane pred oxidačným stresom a napomáha k prirodzenej syntéze DNA. Je veľmi dôležitý pre celý organizmus a tvorbu kolagénu. Znižuje tiež mastnotu v pokožke.

Ako správne užívať Collagen Shots? Collagen Shots sa užíva 1x denne. Pre najlepší účinok odporúčame užívať  Collagen Shots spolu s kapsulkami na výživu pleti počas noci H3o Night Repair, hodinu pred spaním na prázdny žalúdok. Poprípade ráno na prázdny žalúdok, alebo pred jedlom.

Postup: Nasypte jednu odmerku, ktorá je pribalená vo vnútri sáčku do pohára. Pridajte 200-250ml vody, či obľúbeného nápoja, rozmiešajte pokiaľ sa Collagen Shots úplne nerozpustí. Nechajte 1 minútu odstáť. Premiešajte znovu a vypite.

Upozornenie: Nekonzumujte, ak trpíte alergiou na ryby, kôrovce, alebo mäkkýše. Ak máte akékoľvek zažívacie ťažkosti , ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom  predtým, než začnete s užívaním. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku.  Spotrebujte do 60 dní od otvorenia.