Najčastejšie otázky

Ak čakáte bábätko, alebo práve svojho drobčeka dojčíte, odporúčame sa pred užívaním poradiť so svojim lekárom, ktorý vylúči prípadné nežiadúce účinky (napr.alergiu)

Nemusíte sa báť. Po prerušení užívania Collagen Shots, sa len začne kolagén z tela prirodzene vytrácať a pleť sa začne prinavracať do pôvodného stavu.

Naši zákazníci uvádzajú prvé citeľné a viditeľné výsledky už po 2 týždňoch užívania našich produktov. Samozrejme, každé telo môže reagovať inak a preto je tento časový interval orientačný. Budeme radi ak sa s nami podelíte o Váš výsedok 🙂

Samozrejme.Naše produkty sú navrhnuté tak, aby spolu dokonale ladili a Vaša pleť ich milovala:) Už ste videli ponuku našich balíčkov za výhodné ceny?

Collagen Shots nemá určenú presnú dĺžku doby užívania. Odporúčame ho však užívať minimálne 8-12 týždňov pre dostavenie prvých účinkov.

Kolagénový nápoj Collagen Shots má blahodárne účinky nie len na pleť, ale aj na pohybový aparát ako napr.kĺby, šľachy, kosti. Taktiež je skvelou výživou pre Vaše vlásky, nechty, zuby. Je tiež výborný proti celulitíde, striám, či stareckým škvrnám. Skvelé však?

Ak čakáte bábätko, alebo práve svojho drobčeka dojčíte, odporúčame sa pred užívaním poradiť so svojim lekárom, ktorý vylúči prípadné nežiadúce účinky (napr.alergiu)

Len smelo do toho 🙂 Collagen Shots je vhodný aj pre diabetikov, nakoľko je sladený prírodným sladidlom stéviou. Budeme sa tešiť na Vašu recenziu.

Osobný odber nie je možný. Balíček Vám však pohodlne privezie kuriér na Vami požadované miesto a dopravu platíme my! Takže, načo sa zbytočne preháňať www.rejuvenated.sk

Áno! Vo vybraných lekárňach v Bratislave:

Lekáreň Mlynská Dolina, Staré Grúnty 56 , 84104 Bratislava

Lekáreň Sympatia, Pekná cesta 13, 83152 Bratislava

Lekáreň Kvačalova, Kvačalova 53, 82108 Bratislava.

Odmerka ku Collagen Shots, ale aj k nápoju H3O Hydration, je vždy pribalená vo vnútri sáčku daného produktu, nie v balíku. Po prehmataní sáčku by ste mali ucítiť tvrdšiu časť a to je práve odmerka. Niekedy sa stane, že sa tam potvorka riadne zahrabe.

Ak užívate lieky, alebo Vás trápia akékoľvek zdravotné problémy, pred užívaním odporúčame konzultáciu s lekárom.

Neboli zaznamenané žiadne negatívne účinky. Ak si nie ste v niečom istá, pod každým produktom nájdete sekciu Pokyny a rady, kde nájdete naše odporúčania, či možné alergény. Poprípade sa odporúčame poradiť so svojím lekárom.

Všetky produkty Rejuvenated sú vyrábané vo Veľkej Británii v súlade a v štandarde ISO 9001.

Balíčky posielame do celej Slovenskej republiky, prepravnou spoločnosťou GLS s poplatkom 3,90€. Predpokladaná doba doručenia je 1 pracovný deň od odoslania, kedy dostanete potvrdzujúci email o odoslaní Vášho balíčka.

Máte nejakú otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď alebo nás chcete len pozdraviť?

V kolonke ,,KONTAKT” nám môžete zaslať Vašu správu a my Vám na ňu radi odpovieme v čo možno najkratšej dobe.