Vitamíny na podporu chudnutia

Netvrdíme, že Re-set za Vás schudne, ale výrazne Vám v chudnutí pomôže.

Re-set s obsahom zelenej kávy, prírodnej byliny Gymnostema Pentaphyllum (ženšen paťlistý), extraktom z listov moruše bielej, cholínom, vitamínom D, meďou, zinkom a chrómom výrazne podporuje zdravé chudnutie a optimalizuje hladinu cukru v krvi.

Balenie obsahuje 60 tabliet/30 dní.

32.00

Nie je na sklade

Acetyl-L-karnitín:
Acetyl L karnitín je vytvorený v tele z aminokyselín lyzín a metionín a nachádza sa najpočetnejšie v tkanivách, ktoré používajú mastné kyseliny ako hlavné palivo; napríklad kostrové a srdcové svaly.

Kyselina chlorogénna:

Zelená káva je čistý, prírodný extrakt plný antioxidantov.V ostatnom čase sa teší stále väčšej popularite pri boji s telesným tukom. Jej kávové zrná sú bohaté na kyselinu chlorogénovú, ktorá už v štúdiách naznačila potenciál na chudnutie.Kyselina chlorogénna pochádza zo surových nespracovaných kávových zŕn a má nízky obsah kofeínu. Množstvo na kapsulu je nižšie ako množstvo v káve bez kofeínu.

 


Cholín:
Cholín je základnou súčasťou bunkových stien. Cholín Bitartrát zvyšuje fyzickú vytrvalosť, pomáha pri metabolizme tukov a podporuje tvorbu acetylcholínu

 

Chróm:
Chróm prispieva k udržaniu normálnych hladín glukózy v krvi a normálneho metabolizmu makroživín.

Meď:
Meď prispieva k udržaniu normálnych spojivových tkanív a pomáha pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Má tiež úlohu pri normálnej pigmentácii kože a funkcii imunitného systému.

Gynostemma Pentaphyllum:

  • Gymnostema Pentaphyllum(ženšen päťlistý) “bylina nesmrteľnosti” je považovaná za najzdravšiu a najliečivejšiu bylinku sveta. Patrí do skupiny antioxidantov, adaptogénov, harmonizátorov a antistresorov. Je to bylinka, ktorá pozitívne vplýva na celý ľudský organizmus (na fyzickú aj psychickú ) rovnováhu. Pomáha tiež k zdravému riadeniu telesnej  hmotnosti a metabolizmu.

 

Vitamin D:
V
itamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a má úlohu v procese delenia buniek.
Vitamín D je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý je dôležitý pre zdravie kostí, pomáha pri vstrebávaní vápnika a fosforu a podporuje imunitný systém.

Listy bielej moruše :
Listy bielej moruše obsahujú vysokú hladinu horčíka, fosforu, draslíka a vápnika, ktoré sú nevyhnutné pre silu kostí, pre vlasy a nechty, ako aj pre mnohé ďalšie prínosy pre zdravie.

Zinok:
Zinok zohráva dôležitú úlohu pri trávení a produkcii pankreatických enzýmov. Zinok zohráva úlohu pri ochrane pred oxidačným stresom a napomáha k prirodzenej syntéze DNA. Je veľmi dôležitý pre celý organizmus a tvorbu kolagénu. Znižuje tiež mastnotu v pokožke.

Ingrediencie: Extrakt zo zelenej kávy (kyselina chlorogenová
50%) 27%, Gymnestemma Pentaphyllum 18%, Extrakt z listov moruše bielej (morus alba) 18%, Acetyl L-karnitín 18%, púzdro kapsuly (rastlinná
celulóza) 17%, Cholín Bitartrát bisglycinát zinku 2%, meď <1%, pikolinát chrómu <1%, Vitamín D <1%

Neobsahuje: Umelé farbivá a príchute, laktózu, mlieko,
konzervanty, glutén, pšenicu, kvasnice.

Použitie: Užite dve kapsule denne, jednu s raňajkami a jednu s
obedom.

Upozornenie: Doplnky stravy sa nesmú používat ako náhrada
pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ak ste tehotná, alebo sa snažíte otehotnieť, dojčíte alebo užívate nejaké lieky, poraďte sa s lekárom pred použitím. Prestaňte ho užívať a poraďte sa s lekárom,
ak sa objavia nežiaduce účinky. Nie je vhodné pre deti a držte mimo dosahu detí.

Vždy dobre uzavrite sáčok a uschovajte v suchom prostredí. Spotrebujte do 60 dní od otvorenia.

Hmotnosť 0.050 kg
0 reviews
0
0
0
0
0

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vitamíny na podporu chudnutia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *