Glukomannan: Je prírodná, vo vode rozpustná vláknina získavaná z koreňov rastliny Konjac. Glukomannan má mimoriadnu schopnosť absorbovať vodu, vďaka čomu jemne napučí v žalúdku. Práve táto jedinečná schopnosť má vplyv na chudnutie. Má tiež pozitívny vplyv na hladiny cukru v krvi a na správne vyprázdňovanie žalúdka. Podporuje tiež zdravé hladiny cholesterolu, čím podporuje kardiovaskulárne zdravie.

 

Zelený čaj: Je všeobecne známy antioxidant a môže pomôcť v boji proti chorobám. Extrakt zo zeleného čaju obsahujúci polyfenoly a kofeín dokázal, že indukuje termogenézu a stimuluje oxidáciu tukov, čím zvyšuje metabolickú rýchlosť o 4% bez zvýšenia srdcovej frekvencie.

.

Inulin: Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrakciou z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Je polysacharid, ktorý sa v črevách správa ako rozpustná vláknina. Pre črevné baktérie je aj zdrojom energie a má probiotický účinok. Dohliada aj na správne vstrebanie živín. Rozmnoženie zdravšej črevnej mikroflóry zlepšuje činnosť čriev, a teda aj zdravie konzumenta.

Proteín z hrachu: Je forma proteínového prášku, ktorý sa vyznačuje vysokou stráviteľnosťou (90-95%) a nízkym potenciálom pre alergické reakcie. Hrachový proteín má ľahkú štruktúru a je menej alergénny ako sója.

 

Stévia: Stévia má nízky obsah kalórií, nízku hladinu cukru, ale má až 300-krát vyššia sladkosť oproti cukru. Nakoľko má stévia zanedbateľný vplyv na hladinu glukózy v krvi, je ideálnym prírodným sladidlom pre ľudí, ktorí držia redukčnú diétu, či trpia cukrovkou.


 

Ingredience: Proteinový izolát hrachu (75%), MCT olej z kokosu (5%), Inulin (3%), glukomannan (3%), prírodná aróma, Vitamín C, Extrakt zo zeleného čaju, Prírodné sladidlo Stévia.

Neobsahuje: mlieko, laktózu, sóju, glutén, pšenicu ani kvasnice. Žiadne  pridané cukry, umelé farbivá, príchute, sladidlá alebo konzervačné látky.

Použití: 1 odmerku ( pribalená v sáčku) zmiešajte s najmenej 300ml vody, alebo s nízkotučným mliekom, či alternatívou mlieka. Na zmiešanie doporučujeme použiť  šejker alebo mixér. Ihneď vypite!

Upozornenie: Doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Vždy prehltnite s dostatočným množstvom tekutiny. Neodporúča sa konzumovať ľuďom, ktorí majú problém s prehĺtaním. Ak užívate nejaké lieky, máte akékoľvek zdravotné problémy,  poraďte sa s lekárom pred použitím.

Vždy dobre uzavrite sáčok a uchovávajte ho v suchom prostredí. Spotrebujte do 60 dní od otvorenia.

Hmotnosť 0.420 kg
Príchuť

Karamelový banán, Jahodová, Čokoládová

Related Products