Výhodný balíček nápoja H3O Hydration a vitamínov H3O Night Repair

Dajte svoju pleť do dobrej nálady s H3O Hydration a H3O Night Repair.

Elektrolytický, iontový nápoj H3O hydration s vitamínom C, kyselinou hyalurónovou, silným antioxidantom Trans-Resveratrolom, Inulínom (získavaným z čakanky),minerálmi a príjemnou príchuťou lesného ovocia, privádza vodu priamo do vnútra buniek, vďaka čomu je pleť dokonale hydratovaná, vláčna, hebká a vďaka obsiahnutým antioxidantom a vitamínom, zdravá a krásna. Okrem iného, je skvelým nápojom popri cvičení, pretože dopĺňa telu tekutiny, minerály a ióny, ktoré telo počas cvičenia stráca, čo má za následok pokles výkonnosti a nerovnováhu organizmu.

H3O Night Repair s vápnikom, horčíkom, extraktom z borovicovej kôry a hroznových jadier, vitamínmi D, E, C, A a B, vyživuje bunky počas spánku a pomáha odstraňovať opuchy, kruhy pod očami a unavený vzhľad pleti.

Verte nám, Vaša pleť sa Vám poďakuje.

Balenie obsahuje 30 dávok/ 60g

59.95

Zloženie H3O Hydration: Vlákna koreňa čakanky(inulín), Elektrolyt komplex(Mliečnan vápenatý, Chlorid draselný, Oxid horečnatý, Citrát sodný, ionové minerály), Beauty komplex( Resveratrol, kyselina hyalurónová), Kyselina askorbová, bazový kvet, černice, výťažok z červenej repy, kyselina citrónová.

Neobsahuje: Umelé farbivá a sladidlá, glutén, konzervanty, laktózu, škrob, droždie, cholesterol a tuk.

Zloženie H3O Night Repair:Extrakt z hroznových semienok, Ionické elektrolyty (Vápnik, Horcík, Draslík, Sodík, a iné stopové prvky), Obal kapsule (Rastlinná celulóza), Vitamín C (kyselina L-askorbová), Extrakt z borovice prímorskej (Pinuspinaster), Práškový extrakt z korena kozinca(atragalus), Vitamín E (D-alfa-tokoferol,48mg), Niacín (Nikotínamid), Astaxantín

Neobsahuje:Umelé farbivá a príchute, laktózu, mlieko, konzervanty,
glutén, pšenicu a kvasnice.

H3O Night Repair

Použitie: Užite jednu kapsulu denne pred spaním a zapite pohárom vody,prípadne s Collagen Shots pre dosiahnutie ešte lepších
výsledkov.

Upozornenie:Doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ak ste tehotná,
alebo sa snažíte otehotniet, dojcíte alebo berete nejaké lieky, poradte sa s lekárom pred použitím. Prestante ho užívat a poraďte sa s lekárom, ak sa objavia nežiaduce účinky. Nie je vhodné pre deti a držte mimo dosahu detí.

Akonáhle je sáčok otvorený, spotrebujte ho do 60 dní.Vždy dobre uzavrite sáčok a uschovajte v suchom prostredí.

H3O Hydration

Použitie: Pridajte jednu odmerku (pribalená vždy v sáčku!) do najmenej 400ml vody, či obľúbeného nápoja a dobre premiešajte. Následne môžte nápoj vypiť.

Upozornenie:Tento výživový doplnok by nemal byť užívaný počas tehotenstva, alebo sa užívať v kombinácií s antikoagulantmi, t.j. Warafín, alebo nesteroidnými protizápalovými látkami, t.j. napríklad Aspirín, či liekmi určenými na riedenie krvi. Tiež ak trpíte lymfodémom. V prípade  neistoty neváhajte požiadať o radu svojho lekára.

Spotrebujte do 60 dní od otvorenia sáčku.

Hmotnosť 0.110 kg