Nápoj pre dokonalú hydratáciu pleti a energiu tela

Elektrolyticko-iontový nápoj H3O hydration s vitamínom C, kyselinou hyalurónovou, silným antioxidantom Trans-Resveratrolom (získavaným z hrozna), Inulínom (získavaným z čakanky), minerálmi a jemnou príchuťou lesného ovocia, privádza vodu priamo do vnútra buniek, vďaka čomu je pleť dokonale hydratovaná, vláčna, hebká a vďaka obsiahnutým antioxidantom a vitamínom, zdravá a krásna. Okrem iného, je skvelým nápojom popri cvičení, pretože dopĺňa tekutiny, minerály a ióny, ktoré Vaše telo počas cvičenia stráca, čo má za následok pokles výkonnosti a nerovnováhu organizmu.

Balenie obsahuje 30 dávok/ 60g

32.00

Kyselina hyalurónová:
Super potravina s obsahom viac ako 19 aminokyselín, vrátane esenciálnych mastných kyselín pre zdravie pokožky a vitamínov A, B1, B2, B3, C a E. Acai Berry  je vynikajúci na celkové zdravie tela a obsahuje mimoriadne bohatú koncentráciu prospešných látok pre telo.Výrazne pomáha pri  detoxikácií a proti stárnutiu pleti.V žiadnom inom ovocí nenájdete toľko antioxidantov, ako práve v Acai Berry.

Inulín:
Inulín je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Je polysacharid, ktorý sa v črevách správa ako rozpustná vláknina. Pre črevné baktérie je aj zdrojom energie a má probiotický účinok. Dohliada aj na správne vstrebanie živín. Rozmnoženie zdravšej črevnej mikroflóry zlepšuje činnosť čriev, a teda aj zdravie konzumenta.

Iónové minerály:
Iontové minerály zohrávajú rozhodujúcu úlohu v takmer každej metabolickej reakcii v tele. Minerály v H30 sú iónové a hypotonické. Naša formulácia pozostáva z chloridu draselného, chloridu horečnatého, laktátu vápenatého a citrátu sodného.

Trans-resveratrol:
Trans-Resveratrol je silný antioxidant, získavaný z hrozna. Je preukázané, že trans-resveratrol je účinnejší antioxidant ako vitamín C, vitamín E a beta-karotén.

 

Vitamín C (kyselina L-askorbová):
Vitamín C je nevyhnutný vitamín, ktorý chráni telo pred oxidačným stresom a prispieva k tvorbe kolagénu v pokožke, vlasoch a nechtoch.

Zloženie: Vlákna koreňa čakanky(inulín), Elektrolyt komplex(Mliečnan vápenatý, Chlorid draselný, Oxid horečnatý, Citrát sodný, ionové minerály), Beauty komplex( Resveratrol, kyselina hyalurónová), Kyselina askorbová, bazový kvet, černice, výťažok z červenej repy, kyselina citrónová.

Neobsahuje: Umelé farbivá a sladidlá, glutén, konzervanty, laktózu, škrob, droždie, cholesterol a tuk.

Použitie: Pridajte jednu odmerku (pribalená vždy v sáčku!) do najmenej 400ml vody, či obľúbeného nápoja a dobre premiešajte. Následne môžte nápoj vypiť.

Upozornenie:Tento výživový doplnok by nemal byť užívaný počas tehotenstva, alebo sa užívať v kombinácií s antikoagulantmi, t.j. Warafín, alebo nesteroidnými protizápalovými látkami, t.j. napríklad Aspirín, či liekmi určenými na riedenie krvi. Tiež ak trpíte lymfodémom. V prípade  neistoty neváhajte požiadať o radu svojho lekára.

Spotrebujte do 60 dní od otvorenia sáčku.

Hmotnosť 0.060 kg